O BLOGU


Bloga prowadzę z ogromną pasją, zaangażowaniem i dbałością o wszelkie szczegóły, olbrzymią wagę przykładam do walorów estetycznych, czyli fotografii, która na tym blogu ogrywają ważną rolę. W 2014 roku opublikowałam 50 wpisów, od początku 2015 powstały 102 posty (październik 2015), co świadczy o rozwoju bloga i moim wzrastjącym zaangażowaniu.

Rok 2015 okazał się przełomowy, mój blog został zauważony przez markę L'Oreal Paris Polska, byłam jedną z kilkunastu blogerek w Polsce, które testowały maskarę Vollume Milion Lashes Feline, przez wprowadzeniem jej na rynek. Ponad to w wrześniu 2015 byłam gościem konferencji parowej marki L'Oreal przy okazji wprowadzania na rynek nowej linii kosmetyków do pielęgnacji twarzy Revitalift Filler Ha. Kolejnym sukcesem bloga w 2015 roku była współpraca z markami: CuraproxEvree, Joico Polska (oferującą profesjonalny asortyment do pielęgnacji i koloryzacji włosów) oraz zostałam także testerką Natur Cosmetics PL. Byłam także jedna z 250 uczestniczek największej polskiej konferencji blogerek urodowych Meet Beautyktóra odbyła się 24 października w Warszawie. 

Rok 2016 zaowocował już współpracą z markami Bielenda, Vita Liberta, ponownie marką L'Oreal oraz Benefit. W marcu uczestniczyłam jako gość na THE MAKE UP DAY odbywających się podczas targów BEAUTY FORUM. Także w tym miesiącu blog pojawił się w nowej odsłonie z bardziej pasującym logo i szablonem. W kwietniu nawiązałam współpracę z poznańskim salonem MIASTO KOBIET, uczestniczyłam w drugiej edycji konferencji dla blogów urodowych MEET BEAUTY, a także nawiązałam współpracę z marką L'biotica. Maj rozpoczęłam intensywnie od udziału w BLOG BEAUTY DAY podczas poznańskich targów branżowych LOOK i beautyVISION, a także warsztatów w SN NAILS dzięki marce INDIGO.  
[wszystkie wytłuszczone nazwy ukrywają w sobie linki do poszczególnych wpisów]

Łatwo zauważyć rozwój bloga, a ja ciągle go poprawiam i staram się uczyć. Dwa lata temu nie sądziłam ile dobrego przyniesie mi prowadzenie WEEMINI, ba nie sądziłam nawet, że będę to robiła tak długo. W chwili obecnej nie wyobrażam sobie innego hobby, blog dał mi możliwość przeżycia rzeczy, w których bez niego nigdy bym nie uczestniczyła, zawiązania nowych znajomości i nauczenia się wielu nowych rzeczy. Jeśli masz ochotę dowiedzieć się więcej na mój temat sprawdź zakładkę /O MNIE/

Znajdziesz mnie także:
zakaz kopiowania zdjęć: wszystkie wykonane są przez autorkę bloga i wyłącznie ona ma do nich prawo Copyright © 2014 Karolina Zwolińska

@weemini

google-site-verification: google0d431dbca180e13f.html