SPRING KISS / SHINYBOX KWICIEŃ 2019

Spring Kiss, czyli kwietniowa edycja subskrypcji SHINYBOX, jest dokładnie jak ten miesiąc - bardzo różnorodny. Największym zaskoczeniem pudełka jest książka! Jeśli chodzi o mnie, to poproszę o więcej książkowych niespodzianek. Sprawdźcie proszę, co znalazło się w nim jeszcze :)

PRODUKTY
HIMALAYA HERBALS DELIKATNY TONIK DO CERY WRAŻLIWEJ
Pierwsze co mnie zaskoczyło, to bardzo intensywny zapach, jak na produkt przeznaczony dla cery wrażliwiej. Niestety w moim przypadku oczekiwania się potwierdziły i moja naczynkowa cera po użyciu toniku, jest zaogniona, przez co działanie produktu oceniam negatywnie. Innych rezultatów ani pozytywnych, ani negatywnych nie dostrzegłam.  
PRODUKT PEŁNOWYMIAROWY
Produkt wymienny (1 z 2) 
Cena sugerowana: 19zł / 200ml

ALLLEPAZNOKCIE MOLLY LAC LAKIER HYBRYDOWY
Lakier ma piękny fioletowy kolor, który ma wysokie krycie, mimo to osobie niewprawionej (czyli mnie) nie pracuje się z nim najłatwiej, łatwo o smugi, prześwity i zalane skórki, bo konsystencja jest bardziej płynna, niż stała. Zobaczymy, jak wyjdzie mi kolejna aplikacja, na razie boje się, że pomimo wspaniałego koloru,  to nie moja formuła.
TRAVELSIZE
Cena sugerowana: 14,99zł / 5ml
REVERS LUMI STROBING PŁYNNY ROZŚWIETLACZ
Sama nigdy nie kupiłabym rozświetlacza w białym iluminującym odcieniu, jak ten 01 UNICORN, ale skoro go dostałam, sprawdziłam i najlepiej czuje się, gdy nakładam go na powieki, jako cień. Na policzkach efekt nawet mi się podoba i sądzę, że na festiwal, czy koncert ten kolor, jest idealny, ale na co dzień, to nie moja bajka, jest zbyt niebieski. Efekt "jednorozca" odbija dużo światła, rozświetlacz jest naprawdę trwały, ma poręczne opakowanie z pipetą i nie robi plam. Jeśli tylko macie ochotę sprawdzić go lub jeden z 6 odcieni, które są w ofercie, to polecam :)
PRODUKT PEŁNOWYMIAROWY
Produkt wymienny (1 z 2)
Cena sugerowana 14,99zł / 15ml 

CARLO BOSSI SPRING KISS EDYCJA LIMITOWANA
Specjalna limitowana edycja dedykowana Shinybox, jak widzicie nawet o tej samej nazwie, co majowa edycja. Zapcha nie jest zbudowany wielowarstwowo raczej to, co poczujecie po odkręceniu zakrętki, zostanie z wami przez cały czas. Kompozycja kwiatowo - owocowa, na którą składają się zielone owoce, kwiaty róży, frezji, konwalii, piżmo i drzewo sandałowe. Producent opisuje całość, jako zapach optymistyczny, naturalny i kobiecy. 
Cena sugerowana: 15zł / 10ml
DERMAGLIN MASECZKA DO TWARZY Z ZIELONĄ GLINKĄ
Maseczka w boksie gości co jakiś czas w różnych wariantach, tym razem to zieloną glinką, która działa przeciwbakteryjnie, oczyszcza, a stosowana regularnie pomaga w regulacji wydzielania sebum. Jak to produkty jednorazowe trudno ocenić wpływ maseczki na całą pielęgnację, od razu po użyciu skóra jest silnie oczyszczona, wręcz tempa i ściągnięta. 
PRODUKT PEŁNOWYMIAROWY
Cena Sugerowana: 6,99zł / opakowanie

ONE INGREDIENT SNAIL YOUR SKIN KREM ZE ŚLUZEM ŚLIMAKA
Trudno mi ocenić krem po próbce, ale nie uczulił mnie, ani nie zapchał, a do tego jest wydajny, gdyż 2 ml wystarczyły mi na 3 aplikacje. Nie jest zbytnio lepki i całkowicie się wchłania, ma delikatny zapach. 
PRÓBKA
Cena Sugerowana: 9,99zł / saszetka
'PROSTY UKŁAD' K.A. FIGARO KSIĄŻKA
Nie przeczytałam jeszcze książki, więc pozwólcie mi, że posłużę się opisem powieści. Ekscytująca, pełna namiętności historia niedoświadczonej dziewczyny i zabójczo przystojnego, bogatego mężczyzny! Prosty układ to skrząca dzikim erotyzmem opowieść o dwojgu ludzi z zupełnie innych światów – Łucji Zarzyckiej, która kończy trzeci rok studiów i wchodzi w dorosłe życie, oraz Dymitra Andrzejewskiego – bogatego snobistycznego lalusia, który pracuje w firmie ojca, a kobiety traktuje wyłącznie przedmiotowo. Bohaterowie poznają się przypadkiem w obskurnym barze. Dziewczyna nie jest w ogóle zainteresowana znajomością z przystojnym Dymitrem. Mimo że mężczyzna nie odpuszcza, Łucja jest odporna na jego urok. Wszystko zmienia się, kiedy Dymitr ratuje ją przed gwałtem.
UPOMINEK DLA AMBASADOREK
PRODUKT PEŁNOWYMIAROWY

LADY CHARLENE SCENTED CANDLES KOMPLET PODGRZEWACZY TEALIGHT
Podgrzewacze jak podgrzewacze, absolutnie zwyczajne pod każdym względem. Klastyczne z parafiną, jednak w tak małym stężeniu nie ma co się jej aż tak bać. Zapcha delikatny, nie przytłacza, po rozpaleniu znika po chwili. 
PRODUKT PEŁNOWYMIAROWY 
Cena sugerowana: 2,00zł / opakowanie zawierające 6 sztuk

PODSUMOWANIE
Edycja mocno niewyróżniająca się pod względem kosmetyków, brak mi produktu głównego; miłą odmianą jest książka, która niestety nie jest we wszystkich pudełkach. Mimo to cieszy mnie to, że pudełko zawiera kosmetyki, których wcześniej nie znałam i takie, których nie było we wcześniejszych pudełkach. 

pozdrawiam Karolina!

Komentarze

Newsletter