The Ordinary Caffeine Solution 5% + EGCG / Serum pod oczy z kofeiną i zieloną herbatą


Jeśli macie problem z zasinioną skórą pod oczami, to pewnie jak ja przetestowałyście już ze 100 kremów i dobre wiecie, że  mało który daje jakiekolwiek efekty. Domowe sposoby, często są delikatnie widoczne, ale kto ma na to czas, szczególnie rano? Moje cienie są dość ciemne i budzę się z nimi codziennie, niezależnie od ilości snu, po prostu mam bardzo cienką skórę pod oczami i taki już mój urok. Od kilku miesięcy, jednak jest lepiej, od czasu, gdy do swojej pielęgnacji włączyłam THE ODRINARY CAFFEINE SOLUTION 5%, czyli serum z kofeiną i zieloną herbatą. 

OPIS PRODUCENTA
Caffeine Solution 5% + EGCG - to serum pod oczy z kofeiną i ekstraktem z zielonej herbaty. Mocno nawilża i redukuje obrzęki pod oczami. Regularnie stosowany redukuje cienie pod oczami, silnie nawilża, chroni skórę przed oznakami zmęczenia i stresu oraz powstawaniem zmarszczek. 

Działanie produktu:

  • redukuje cienie i obrzęki wokół oczu,
  • nawilża, ujędrnia, poprawia elastyczność skóry

ZASTOSOWANIE
Aplikujemy rano i wieczorem na oczyszczoną skórę wokół oczu. Podczas aplikacji wykonujemy delikatny masaż okolic oczu.

OPAKOWANIE I ZAPACH
Szklana, brązowa butelka z pipetą; klasyczna i wygodna. Sylikonowa biała góra zabrudza się, produkt też krystalizuje się w miejscu zakręcania. Całość  jednak praktyczna, wygodna i higieniczna. Serum nie ma zapachu. 

KONSYSTENCJA I WYDAJNOŚĆ
Pipeta ułatwia aplikację i kontrolę nad ilością zużywanego produktu, ja stosuję serum od grudnia i zużyłam 1/3 buteleczki, aplikując po kropli na parę oczu rano i po kropli dodanej do kremu wieczorem. Serum ma wodną, jednak gęstą konsystencję, szybko i całkowicie się wchłania, nie spływa; choć sam płyn jest delikatnie klejący. Używam serum 2 razy dziennie, jednak kropla wystarczy na obie strony, a nawet to trochę za dużo. Produkt jest ważny 12m-cy od otwarcia.

DZIAŁANIE
Płyn od razu po aplikacji wygładza skórę w dotyku, po kilku minutach sprawia, że cienie delikatnie bledną, po nocy z nałożonym serum są widocznie jaśniejsze, choć w moim przypadku nie znikają całkowicie, to efekt i tak jest widoczny. Jednak serum nie zawsze działają  tak samo, czasem daje lepsze, czasem gorsze efekty, tu znaczenie ma ilość i jakość mojego snu. Koi opuchnięcia i obrzęki wokół oczu.

CENA I DOSTĘPNOŚĆ
W krajowej dystrybucji serum znajdziecie je na cosibella.pl oraz w internetowej sprzedaży u DOUGLASIE. Cena to ok. 30zł za 30ml serum.

PODSUMOWANIE
To naprawdę bardzo dobre serum, które działa, można je łączyć z kremem dla lepszych efektów. Niweluje widoczne cienie, koi obrzęki i  delikatnie nawilża. Ma praktyczne opakowanie, jest wydajne i tanie. Nie jest to produkt anty-aging, nie nawilża wybitnie i nie zastąpi kremu, jednak jeśli macie problemy z cieniami pod oczami, to zwrócicie na nie uwagę :)


Pozdrawiam Karolina! 

Komentarze

Newsletter