NAJPIĘKNIEJSZY GOŚĆ / porady dla gość komunijnych i weselnych

Sezon imprez rodzinnych rozhulał się w pełni, za mną już komunia, a przed w tym sezonie jeszcze dwa wesela i choć same imprezy wywołują u mnie ekscytację, to nie zawsze tak było. Oczywiście chcę dobrze wyglądać i czuć się swobodnie, po zabawie zostają nie tylko wspomnienia, ale i sporo zdjęć, warto być przygotowanym i prezentować się dobrze :) Jeśli i Wam na tym zależy, a jest coś co spędza Wam sen z powiek, jest spora szansa, że mój poradnik może pomóc, bo stworzyłam tu receptę na wszystkie moje wcześniejsze wpadki :) Gdybym pomyślała w ferworze przygotowań o tym w poprzednich latach, byłoby o wiele przyjemniej ;p  Oto mój poradnik, dzięki któremu zostaniesz najpiękniejszym gościem!

1. Jeśli jesteś świadkową i wiesz, że czeka cię sporo zadań lub często będziesz w ruchu, wybierz fryzurę typu "face-off"; luźny warkocz, lub niski kucyk - będą trzymać włosy w ryzach, a ty nie będziesz chciała poprawić ich co chwilę, co nie wpłynie na twoje obowiązki i zabawę :) To także dobre wyjście dla osób, które często dotykają włosów i bawią się nimi w trakcie dnia. 

2. Jeśli masz zamiar spędzić całą noc na parkiecie, przygotuj sobie w dodatkowej torbie chusteczki nawilżające wchłaniające pot, suchy szampon, gdyż włosy w tańcu bardzo szybko tracą świeżość i oczywiście niezbędne będą bibułki i puder matujący :)

3. Jeśli na co dzień nie nosisz szpilek lub te, które wybrałaś na tę okazję są nowe / nie są najwygodniejsze, zaopatrz się w plastry na odciski, a na stopy nałóż sztyft przeciw odciskom, buty wewnątrz spryskaj sprayem zwiększającym komfort ich noszenia.

Zawsze też dobrze mieć przygotowane dodatkowe buty i strój, na wypadek, gdyby ktoś nas oblał lub zepsuł się zamek, co może zdarzyć się podczas szalonego tańca w najmniej oczekiwanym momencie. 

4. Na pewno znajdziesz się na nie jednym zdjęciu z wesela, a i zapewne sama uwiecznisz się na selfie ;p Dlatego postaw na podkład HD stworzony specjalnie do zdjęć. Zawsze  też lepiej wybierać lżejsze podkłady, te równiej ścierają się z twarzy i nie wchodzą w załamania.

Cztery dość oczywiste rzeczy, które jednak wypadają z głowy w pośpiechu lub w trakcie dużego zamieszania; mam jednak nadzieję, że dzięki temu, że są zapisane bardziej zapadną w pamięć lub ktoś chętnie do nich wróci podczas przygotowań. 


Pozdrawiam Karolina

Komentarze

Newsletter