BLOG BEAUTY DAY Poznań 2019 / TARGI LOOK&BEAUTY VISION


Spotkania BLOG BEUTY DAY organizowane przez Międzynarodowe Targi Poznańskie w ramach targów LOOK&BEAUTY VISION, to spotkanie zrzeszające blogerki kosmetyczne. Przybliżające funkcjonowanie targów i ekspozycje stoisk uczestniczką spotkania oraz obserwatorom w social mediach. W ubiegłą sobotę miałam przyjemność uczestniczyć w tym evencie po raz czwarty i znów była to niesamowita frajda, oto krótkie podsumowanie mojego uczestnictwa w targach. 

Czym są targi LOOK&BEAUTY VISION?
Targi dla pięknaForum Kosmetyki beautyVISION stawia na innowację. W weekend 6-7 kwietnia ponad 400 marek pokazało najmodniejsze trendy i  najnowsze zabiegi dla branży kosmetycznej. Podczas wydarzenia eksperci z całej Polski przybliżają ważne zagadnienia z zakresu kosmetologii, podologii oraz zarządzania salonem. Program jest bardzo obszerny: będzie to doskonała okazja do poznania innowacyjnych zabiegów prezentowanych w przestrzeni Speakers’ Corner; wzięcia udziału w wykładach na temat kosmetologii i zarządzania salonem podczas Kongresu Kosmetologicznego czy połączenia wiedzy z praktyką w ramach Kongresu oraz Warsztatów Podologicznych. Targi beautyVISION są współorganizatorem najważniejszych w kraju konkursów kosmetycznych. Na wydarzeniu specjaliści sprawdzą swoje umiejętności w Mistrzostwach Polski w makijażu profesjonalnym, styliści paznokci zmierzą się podczas Mistrzostw Nails Olympic Show, natomiast kosmetyczki będą rywalizować o pierwsze miejsce w Mistrzostwach Polski w konkurencji zagęszczania oraz przedłużania rzęs, oraz Microblading. 

Czym jest BLOG BEAUTY DAY?


To spotkanie dla influenserek zajmujących się urodą na blogach, instagramie, czy youtubie, podczas którego mamy okazję poznać niektórych wystawców, czyli marki osobiście, porozmawiać z ich przedstawicielami i obejrzeć stoiska, a co za tym idzie bardzo dokładnie przyjrzeć się marką z trochę innej strony niż pozostałe osoby odwiedzających targi. Spotkanie składa się z części, podczas której zwiedzamy ekspozycje, rozmawiamy z markami i oglądamy targi, oraz z czasu sprzędzonego na pogaduszkach przy kawie w specjalnej strefie przygotowanej przez MTP.
Ekspozycja z roku na rok jest coraz bardziej zaskakująca, wystawcy prześcigają się w pomysłach ich aranżacji, a oto jak prezentowały się stoiska, którym miałam okazję przyjrzeć się dokładnie i co dowiedziałam się nowego o tych markach!

UPOMINKI
INSIGHT SKIN / FUNKY COLOR / ADRION / MEDIHEAL
MOROCCAN OIL / CLAVIER / SELECTIVE / MAGA COSMETICS /  MAGAZYN KOSMETOLOGIA ESTETYCZNA / BIELENDA PROFESIONAL
Mam nadzieję, że mieliście równie udany weekend; pozdrawiam Karolina!

ZNAJDZIESZ MNIE TAKŻE

Komentarze

Newsletter