WISHLISTA 2019 / kosmetyki, ubrania i akcesoria

Witajcie w nowym roku! Tradycyjnie już na blogu pierwszym wpisem jest wishlista na nadchodzące 12 miesięcy. Po przygotowaniu tej przejrzałam ubiegłe lata dla porównania i mam dwa wnioski: po pierwsze na każdej liście mam torebkę, po drugie przeszła mi fascynacja kolorówką i to będzie mój rok pielęgnacji! 

Chciałabym podsumować też ubiegłoroczną listę: na 12 kosmetyków, nie kupiłam ostatecznie 3: Wygładzającego kremu do twarzy Mokosh, Lekkiego olejku do demakijażu Miya i Galaretkę do mycia z Nacomi,  mam też 2 rzeczy, które kupiłam, ale nie użyłam i ciągle czekają w szufladzie z zapasami. Spośród pozostałych rzeczy nie kupiłam trencza i bransoletki Messh; która przepisałam z listy z 2017, na 18 i skoro dwa razy jej nie kupiłam; to raczej jednak jej nie chce;p Ostatecznie kupiłam też inne okulary, więc zadanie jest wypełnione w połowie. 

W tym roku lista z kosmetykami była w mojej głowie od dawna, więc wystarczyło ja spisać. Większy problem sprawiło mi stworzenie listy niekosmetycznej, tu przejrzałam wszystkie moje tablice na Pinterescie i  sprawę ułatwiło to, czego nie dostałam na gwiazdkę, a na to liczyłam ;p Zazwyczaj nie marzą mi się niebotycznie drogie rzeczy, na które ciężko sobie pozwolić lub dużej się zbiera, nie istnieje niesamowicie wiele rzeczy, których w tym momencie potrzebuje, lub naprawdę bardzo pragnę, więc naprawdę w tym roku nad tym zestawieniem się głowiłam. Szczególnie że chcę być szczera i w rzucać rzeczy, które naprawdę w tym momencie bardzo bym chciała, oczywiście przez rok wiele się zmienia i potem są inne okulary, lub coś się pomija, ale zawsze wrzucam w listy, to co naprawdę planuje kupić, oto moje "zachcianki" na 2019!

Komentarze

Newsletter