Poznaj markę: JOICO

Wiele razy wspominałam Wam o marce Joico, pojawia się ona u mnie regularnie, co na pewno zauważyliście będąc tu ze mną dłużej. Tym bardziej nie wiem jak to możliwe, że nigdy do tej pory nie poświęciłam żadnemu produktowi marki całego wpisu, ale obiecuje nadrobić to niedopatrzenie w niedalekiej przyszłości. Marka pojawiła się za to wiele razy w ulubieńcach, a nawet w faworytach ubiegłego roku, więc wiecie już po tym, że bardzo lubię  i cenię produkty do pielęgnacji włosów z JoicoJoico to profesjonalna marka oferująca kosmetyki do pielęgnacji i koloryzacji włosów. Moim pierwszym zetknięciem z Joico, był zabieg rekonstrukcji, wykonywany w salonie fryzjerskim ponad 5 lat temu. Od tamtej pory kosmetyki te pojawiają się u mnie regularnie; owszem testuje też inne kosmetyki do włosów, nie byłabym sobą, gdybym ograniczyła się do jednej markę, jednak jest w Joico coś takiego, że zawsze chętnie wracam i bez wątpienia to produkty które w ciągu ostatnich lat wybierałam najczęściej w pielęgnacji swoich włosów. Wiem, że nie są to tanie kosmetyki, jednak bez wątpienia warte swojej ceny,  zawsze widzę różnice w wyglądzie moich włosów (mam gęste i suche włosy, trudne w pielęgnacji, którym mało co odpowiada, więc by wyglądały dobrze muszę poświecić i szczególną uwagę). Marka oferuje pięć linii do pielęgnacji włosów o różnych potrzebach: DAILY CARE - do każdego typu włosów od normalnych do suchych, COLOR ENDURE - dla normalnych włosów farbowanych, BODY LUXE - dla włosów cienkich i słabych, SMOOTH CURE - dla włosów kręconych i puszących się, oraz MOISTURE RECOVERY - dla suchych spragnionych włosów. Stosowałam trzy z tych pięciu linii, czyli COLOR ENDURE,  SMOOTH CURE i MOISTURE RECOVERY, włosy po każdej z nich stawały się gładsze i bardziej sprężyste, najchętniej z tych serii wybieram jednak niebieską serie, czyli MOISTURE RECOVERY dla włosów suchych, gdyż to własnie najlepiej określa moje włosy a i mam wrażenie, że ochrania moje włosy przed puszeniem się, co np. tą porą roku jest dla mnie zmorą. 
Oprócz standardowych pięciu linii, marka Joico oferuje pielęgnację profesjonalną, tu do wyboru mamy serie oznaczaną kolorem złotym i nie będę ukrywać, że jest ona moim faworytem i to zwykle między nią, a niebieska decyduje przy zakupach produktów Joico (dobieram je do aktualnego stanu włosów i często kieruje się też porą roku). Ratowała moją głowę wiele raz, a przy regularnym stosowaniu w bardzo widoczny sposób odżywiała i zmieniała strukturę moich włosów, mowa o linii: K-PAK, gdzie dla włosów farbowanych wydzielona jest dodatkowo seria: K-PAK COLOR THERAPY. Linia jest olbrzymia, znajdziemy w niej oprócz standardowo szamponów, odżywek i olejków; produkty do rekonstrukcji, kilka masek, np.: intensywnie nawilżająca czy rewitalizującą oraz dodatkowe produkty do odbudowy włosa.  Ważne jest to, że produkty można stosować jako swego rodzaju terapię, gdyż stosowane razem w odpowiedniej kompilacji przynoszą widoczne efekty odżywienia i poprawienia stanu włosów osłabionych zabiegami i zniszczonych. Joico oferuje także produkty do stylizacji; a w salonach fryzjerskich usługi w zakresie koloryzacji dobranej do rożnych potrzeb włosa oraz wspomniany na samym początku zabieg rekonstrukcji włosa. Produkty Joico dostępne są w salonach fryzjerskich, gdzie można skorzystać z  pomocy fryzjera w dobraniu odpowiednich produktów do naszych potrzeb.


Warto jest też dodać, ze oryginalne produkty marki posiadają specjalną naklejkę z hologramem, która świadczy o ich autentyczności i gwarantuje najwyższą jakość.

Oryginalne kosmetyki JOICO można kupić w salonach JOICO Perfect Salon oraz w ich autoryzowanych sklepach, które znajdziecie pod linkiem: //joicopolska.pl/sprzedaz-internetowa i tylko tam kupione produkty posiadają hologram, który potwierdza oryginalność, jakość i świeżość kosmetyku.Jeśli jesteście zainteresowani marką JOICO, polecam oficjalną stronę marki: joicopolska.pl/Tyle lat "wierność" marce Joico opłaciło mi się ;p I zaowocowało ostatnio miłą niespodzianką w formie paczki, którą dostałam od firmy :) Samodzielnie mogłam wybrać sobie produkty, które chciałabym sprawdzić i tak stałam się posiadaczką dwóch produktów z serii K-PAK i K-PAK Color Therapy, których jeszcze nigdy nie testowałam na sobie; a i dzięki temu mogę powiedzieć (z dumą), że mam sprawdzone wszystkie dostępne produkty z obu linii na moich włosach :)
K-PAK REVITALUXE, czyli zaawansowaną kuracje rewitalizującą; polecaną jako domową kontynuację po zabiegu rekonstrukcji w salonie lub używaną po prostu jako maskę odbudowującą.K-PAK Color Therapy Restorative Styling Oil, to natomiast olejek do pielęgnacji, stylizacji włosów, który ma przedłużać intensywność koloru farbowanych włosów, wzmacniać i odbudowywać zniszczone włosy. 

Jestem przekonana, że będę zadowolona z przestawionych powyżej produktów, tak jak do tej pory z wszystkich używanych przeze mnie kosmetyków marki Joico, a Was jeśli jeszcze nie znacie tych kosmetyków do włosów, gorąco zachęcam do zapoznania się z ofertą marki :)


pozdrawiam Karolina!

*post powstał przy współpracy z marką Joico, zaręczam jednak, że opinie w nim zamieszczone są w 100% bazują na moich wieloletnich doświadczeniach z kosmetykami Joico, nie mających wcześniej charakteru komercyjnego :)

Komentarze

 1. Odpowiedzi
  1. Tym bardziej miło mi, że mogę przedstawić ją szerszemu gronu :)

   Usuń
 2. Znam kilka produktów z serii K-
  PAK a teraz interesuje mnie ta niebieska, nawilżająca seria do wlosow.

  OdpowiedzUsuń
 3. Pierwsze słyszę o marce. Twój opis oraz design opakowań zachęcają do pierwszych zakupów

  OdpowiedzUsuń
 4. Do tej pory pamiętam tą markę z próbek, miło wspominam i przy okazji zwrócę uwagę na te kosmetyki :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie znam żadnego produkt tej firmy ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Nie miałam żadnego produktu z tej firmy ale chętnie sprawdzę :) Fajna paczka :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Pierwszy raz słyszę o tej marce i powiem Ci, że bardzo mnie zainteresowałaś. Ostatnio skusiłam się na produkty marki Insight, ale coś czuję, że Joico będzie kolejną którą wypróbuję :)

  OdpowiedzUsuń
 8. w sumie to niestety nie znam tej marki...

  OdpowiedzUsuń

Publikowanie komentarza

Newsletter