NOWOŚCI / BIELENDA / wiosna 2017

Jeszcze jakiś czas temu niechętnie sięgałam po kosmetyki BIELENDY, obecnie jednak przekonuje się co raz bardziej to marki, ich nowości ...

Jeszcze jakiś czas temu niechętnie sięgałam po kosmetyki BIELENDY, obecnie jednak przekonuje się co raz bardziej to marki, ich nowości zaskakują skutecznością, coraz fajniejszymi składami, szczególnie biorąc pod uwagę półkę cenową oraz dostępność! Dziś przedstawię Wam kolejną garść produktów, które warto sprawdzić :)

MULTI ESSENCE 4in1 / MULTIWITAMINOWE ESSENCJE DO PIELĘGNACJI TWARZY

Innowacyjna linia intensywnych, mocno skoncentrowanych esencji multiwitaminowych do pielęgnacji i kondycjonowania cery to absolutne odkrycie kosmetyczne, to moc serum i lekkość toniku w jednym, to najlepsza dieta dla skóry, której efektem jest poprawa jej jakości.

kompleksowo pielęgnuje cerę:
1. Pielęgnuje jak krem
2. Regeneruje jak maska
3. Tonizuje jak tonik
4. Oczyszcza jak mleczko

TOTAL LOOK MAKE-UP / PODKŁADY

TOTAL LOOK MAKE-UP to szeroka gama podkładów wysokiej jakości: kryjących, matujących, rozświetlających, brązujących i lżejszych stapiających się ze skórą. Fluidy w doskonały sposób poprawiają wygląd cery, zapewniając jej jednolity wygląd oraz aksamitną gładkość. Wysoka zawartość mikropigmentów poprawia i wyrównuje koloryt skóry, zmniejsza widoczność niedoskonałości, przebarwień i drobnych zmarszczek, matuje. Fluidy doskonale dopasowują się do skóry, dając naturalny świeży efekt. Jedwabista formuła idealnie adaptuje się do światła i kształtu twarzy.

ANX TOTAL REPAIR / ODŻYWKI DO PANOKCI

Multifunkcyjne odżywki do paznokci poprawiają wizualny odbiór paznokci. Preparat opiera się na programie ZAAWANSOWANEJ TOTALNEJ ODNOWY PAZNOKCI Advanced Nail eXtreme 10 (ANX-10). To idea 10 korzyści pielęgnacyjnych i aplikacyjnych, które pozwalają kompleksowo zadbać o Twoje paznokcie.
PIELĘGNACJA INSPIROWANA PROFESJONALNYMI ZABIEGAMI KOSMETYCZNYMI.
NIE WYMAGA UŻYCIA LAMPY UV.
NIE ZAWIERA FORMALDEHYDU.

PODSUMOWANIE
Najbardziej zawiodły mnie odżywki, działają dla mnie prawie identycznie, i obie nie wzmacniają płytki. Pozostałe produkty to miłe zaskoczenie!

Jestem niesamowicie ciekawa, jakie są Wasze 
doświadczenia z nowościami marki BIELENDA?
pozdrawiam Karolina!

PODOBNE POSTY

0 komentarze

@weemini