Blog Beauty Day | Targi LOOK i BeautyVision 2017

Poznańskie targi LOOK&BeautyVision na stałe zapisały się w kalendarzu imprez, które chętnie odwiedzam; ilośc stoisk wystawców, prel...

Poznańskie targi LOOK&BeautyVision na stałe zapisały się w kalendarzu imprez, które chętnie odwiedzam; ilośc stoisk wystawców, prelekcji i nowości jakie można znaleść w tych dniach na MTP przyprawia o zawrót głowy niejedną kobiete, w tym oczywiście i mnie. Dodatkową gratką jest spotkanie blogerek BLOG BEAUTY DAY, o którym w szczególności będę dziś opowiadać.

TARGI W PIGUŁCE
Poznańskie targi to największy organizator targów w Europie Środkowo-Wschodniej (tak podpowiada mi wszechwidzące źródło wiedzy wszystkich, czyli Wikipedia :)). Jeśli chodzi o same hale są olbrzymie, przez co dużo łatwiej i wygodniej funkcjonować między stoiskami, a ruch nie jest mały! 


Targi LOOK&BEAUTYVISION są podzielone na trzy strefy, w pierwszej znajdziemy wystawców ze sprzętem i produktami dla salonów kosmetycznych, tu można znaleść kosmetyki pro, kozetki gabinetowe, łóżka do solarium, czy szkoły kształcące kosmetologów - jest to część najbardziej biznesowa i najbardziej skierowana do właścicieli gabinetów beauty.Druga część to miejsce zarówno dla klienta indywidualnego, jak i profesjonalisty, to tu znajdziecie stoiska największych marek oferujących produkty do paznokci (od Semilaca, przez Indigo, Neo Nails, do Ness, Choido, czy Mistero), tu też wystawiają się marki makijażowe (choćby NYX, Bikor, czy GlamShop), oraz popularniejsze marki pielęgnacyjne nie nie nastawione wyłącznie na dystrybucje do gabinetów kosmetycznych (np. Sylveco). Ostatnia część to fryzjerskie królestwo! W większości, królują tu marki kierowane do profesjonalistów, jest też sporo firm oferujących wyposażenie salonów, czy szkolenia - tu odbywają się najbardziej szalone i głośne pokazy, marki najbardziej walczą o uwagę klienta!
Nie mogę nie wspomnieć także o tym, że przez cały czas zarówno indywidualnie (czyli na stoiskach marek), jak i w specjalnych strefach odbywają się pokazy (na scenie główniej części fryzjerskiej występują zarówno polskie gwiazdy fachu znane z tv, jak i zagraniczne, mniej znane nie zainteresowanemu widzowi), konkursy i mistrzostwa (np. Otwarte Mistrzostwa Polski w Przedłużaniu Rzęs), czy kongresy (np. Salon Kosmetyczny XXI wieku). Zwieńczeniem są Gale na których nagradza się najlepszych w swojej dziedzinie fachowców. 


Dodam jeszcze, że na targach byłam w obu dniach targów i w sobotę było znacznie luźniej, przez co łatwiej i przyjemniej można było kupić produkty, czy nawet pooglądać stoiska. 

BLOG BEAUTY DAY


BLOG BEAUTY DAY na MTP,to co roczne spotkanie dla blogerek i vlogerek urodowych odbywające się właśnie podczas targów Look&BeautyVision.  W trakcie spotkania odbywają się spotkania z wystawcami, przechadzka po stoiskach sponsorów i część mniej oficjalna na spotkanie ze znajomymi blogerkami i pogaduchy :)

WYSTAWCY
Jak wspomniałam w programie znajduje się tour po stoiskach sponsorów, dzięki temu miałyśmy możliwość przyjrzeć się bliżej ich pracy, produktom, dowiedzieć więcej o ich działalności, a nawet bez kolejki spotkać się z promującą markę gwiazdą ;)

OTO WSYATWCY, KTÓRZY BYLI PARTNERAMI TEGOROCZNEGO SPOTKANIA
(kolejność alfabetyczna)

ardell
glynt
halier / insihgt
kemon / loton
laq
mexmo / neess
natural lash
peggy sage
semilac
siliacre / vianek

PRODUKTY

Dzięki uprzejmości marek wspierających BLOG BEAUTY DAY 2017, mam pełne torby nowych produktów do testowania.  Wiele z nich to dla mnie zupełnie nieznany i nieodkryty ląd, dlatego na pewno w niedługiej przyszłości po przetestowaniu wszystkiego, będę dzielić się z Wami swoimi opiniami, tym razem zaprezentuje wszystko wyłącznie wizualnie. 

semilac
laq / vianek 
peggy sage / loton
insight / kemon
ardell / natural lashes
glynt / halier

mexmo / neess
silcare
PODSUMOWANIE

Długo będę wspominać ten przemiły dzień i już nie mogę się doczekać kolejnej edycji targów Look&BeautyVision! Koniecznie dajcie mi znać, czy byłyście na tych targach lub jakiejś podobnej imprezie? Może coś innego a również na poznańskich Targach Międzynarodowych? 
pozdrawiam Karolina!

*zdjęcia grupowe dzięki uprzejmości MTP

PODOBNE POSTY

0 komentarze

@weemini