LOVELY K*LIPS / RECENZJA

Matowe usta triumfują kolejny sezon, praktycznie każda marka ma tego typu produkt w swojej ofercie. Jednak od kąd pojawiły się p...


Matowe usta triumfują kolejny sezon, praktycznie każda marka ma tego typu produkt w swojej ofercie. Jednak od kąd pojawiły się płynne matowe pomadki sygnowane nazwiskiem Kylie Jenner świat zwariował, a większość brandów urodowych zaczęła stawać na głowie, by odnaleźć swoją "złotą receptę" na trwałość i głęboki mat. Na naszym rodzinym podwórku wybór stacjonarny jest ciągle dość słaby, jednak LOVELY jak zawsze na straży i "odpatrzyło", co trzeba z oryginału  -prezentując polskim fanką matu swoje K*LIPS, czyli duo składające się z konturówki i matowej, zastygającej płynnej pomadki, które do złudzenia przypomina zestaw najmłodszej siostry Kim Kardashian. Które dziś dla Was prześwietlę!

OPIS PRODUCENTA
Zestaw do wykonywania makijażu ust. Zawiera płynną pomadkę o matowym wykończeniu i konturówkę do ust w tym samym kolorze.

DOSTĘPNE KOLORY
klips sweety
klips pink poison
klips brown
klips neutral beauty
klips lovely lips
MOJA OPINIA
Szczerze mówiąc porównując stosunek jakości do ceny, nie jest źle! Jestem pozytywnie zaskoczona, ale od początku: Kartonowe opakowania są miłym dodatkiem, najbardziej ujęły mnie postacie z boku, reszta graficznie do mnie nie trafia, ale to kwestia gustu. Wkład w środku eksponujący zestaw, ma chyba nawiązywać do "ekskluzywności" produktu, dla mnie to tylko dodatek, bez większej wartości. O wyglądzie kredki można powiedzieć niewiele, właściwie wystarczy, że to standardowy produkt z zatyczką  w kolorze odcienia rysika. Pomadka, ma przejrzysty pojemniczek na płyn, czarne zakrętko z aplikatorem, który jest dość mały, nabiera średnią ilość produktu i aby pokryć dokładnie cała usta, muszę zamaczać go dwa razy, po za tym pomadka osadza się na końcówce aplikatora, przez co otwierając go zbyt szybko, lub z dużą siłą produkt może ochlapać nas lub otoczenie. Pomimo tego opakowanie jest dość precyzyjne i solidne. Wybór kolorów jest różnorodny, choć niewielki (co widzicie powyżej). Zarówno kredka, jak i pomadka nie pachną najlepiej (dla mnie to zapach chińskich podrób), choć oba mają przyjemną konsystencję z którą dobrze się pracuje. Kredka jest bardzo miękka, lekko i gładko sunie po ustach, przez co z łatwością pokryjemy nią wargi, gorzej z precyzyjnością tak miękka kredka łatwo się łamie lub traci na ostrości, więc trzeba ją często temperować, by móc dokładnie narysować ramy ust, wnioskuję więc, że kredka kończy się szybciej niż płyn, więc zestaw nie jest wyważony. Pomadka jest natomiast bardzo płynna (co mnie zaskoczyło), choć nie wylewa się po za kontur, to nie ułatwia to idealnego krycia, potrzeba dokładania i wyrównywania, bardzo koliduje z długim czasem zasychania pomadki, przez co łatwo ją rozmazać.  Czas na najważniejsze, trwałość tu jestem pozytywnie zaskoczona produkt za niecałe 20 zł, który wytrzymuje wypicie herbaty lub kilka godzin na ustach bez poprawek jest godny uwagi, oczywiście nie utrzyma się cały dzień i w zależności jak dużo mówimy, jemy, pijemy lub dotykamy ust będzie schodził (zostaje też na filiżankach - czego matowe pomadki zastygające nie powinny robić), ale naprawdę nie jest żle. Pierwsza ściera się płynna pomadka, potem kredka - to też nie jest zaskoczenie, najważniejsze że efekt  jest dość równy i w zbliżonych do naszych ust odcieniach bardzo akceptowalny - po prostu w czasie między pomadkami nic się nie zbiera, nie roluje, efekt jest dość naturalny.

klips blog

ZALETY I WADY

klips blog

PODSUMOWANIE
Warto wziąć pod uwagę niska cenę i łatwą dostępność produktu, czy jest to kopia? Moim daniem tak, zbyt mocno przypomina zestaw Kylie; natomiast czy to udana kopia? Jak na 20zł to tak, choć ma swoje wady i nie chcę przesadnie bronić pomadek, to rozumiem, ze mogą mieć grono swoich fanek. Co do mnie to nie zdetronizowały moich ulubionych płynnych pomadek NYX, cenie jednak to, że nie przesuszają ust i są stosunkowo trwałe, kolory też bardzo mi odpowiadają. Gorzej jest z matem, który dla mnie jest jednak bardziej satyną, długim i właściwie niecałkowitym efektem zastygania na ustach i niestety fatalnym zapachem i smakiem przy okazji też, a w brew pozorom w pomadkach ma to znaczcie. Czy odradzam LOVELY K*LIPS, stanowczo nie, ale jeśli możecie wydać więcej spróbujcie czegoś innego :)

klips kolory kwc


PRZYPOMINAM O ROZDANIU! WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW /TUTAJ/

pozdrawiam Karolina

PODOBNE POSTY

0 komentarze

@weemini