LOVELY BROWS GEL CREATOR / recenzja

Zupełnie nie planując, mając tylko kilka minut do  autobusu,  aby nie marznąć schowałam się w Rossmannie i oto efekty ogrzewania się ...

Zupełnie nie planując, mając tylko kilka minut do autobusu, aby nie marznąć schowałam się w Rossmannie i oto efekty ogrzewania się w drogerii ^^ Przecież produktów do brwi nigdy nie za dużo, prawda? 


OPIS PRODUCENTA

OPAKOWANIE I ZAPACH
Klasyczna maskara w przejrzystym opakowaniu, dzięki czemu kontrolujemy zużycie. Elementy ozdobne w łososiowym kolorze nie ścierają się. Opakowanie jest poręczne i wygodne. Szczoteczka jest mała z krótkim włosem, co ułatwia precyzyjną aplikację. 

KONSYSTENCJA I WYDAJNOŚĆ
Produkt to bardziej grudkowata maź, niż płyn; mimo to dobrze się rozprowadza i nie zbiera na brwiach. Produkt jest niesamowicie wydajny, odrobina wystarczy aby  zabarwić obie brwi.

GAMA KOLORÓW
Dostępne są dwa odcienie, jeden brązowy w bardzo ciepłej barwie, drugi to ciemny, zimniejszy brąz, który niestety wpada w świetle sztucznym w szarość. Oba niestety mają poświatę/błysk, przez co bardziej wygadają jak cień w płynie, niż żel do brwi ;/ Brakuje też jasnego odcienia dla osób o bardzo jasnej oprawie oczu. 

CENA I DOSTĘPNOŚĆ
Żel jest tani kosztuje mniej niż 10zł, niestety na opakowaniu nie ma podanej pojemności produktu; jest jednak ważny przez 6 miesięcy od otwarcia. 


DZIAŁANIE
Żel zastyga stosunkowo długo, nie ma to jednak wpływu na skuteczność, czy trwałość, które są zadowalające. Masa dyscyplinuje brwi na dobrych kilka godzin, jednak gdy dotkniemy je przypadkiem, na pewno zaburzymy ich wygląd. Kolor brwi w ciągu dnia nie zmienia się, nie blednie; ale zmywa się łatwo. Jak już wspomniałam szczoteczka jest precyzyjna, dzięki niewielkim rozmiarom, dobrze rozprowadza produkt, układając i wyczesując brwi. Efekt jest naturalny, aby uzyskać pełne krycie należy nałożyć produkt na kredkę.  Wiele osób wypomina mu brokat, dla mnie to błyszcząca poświata, która w świetle jarzeniowym (a takie mam i na uczelni iw  pracy) wygląda jak wspomniany, także wczesnej brokatowy cień. Osobiście nie polecam, produkt nie jest najgorszy, ale w podobnej cenie jest choćby Essence Make Me Brow, który moim zdaniem nie ma wad :)

PODSUMOWANIE
pozdrawiam Karolina

PODOBNE POSTY

0 komentarze

@weemini