HEROME CUTICLE REMOVER & NOURISHING NAIL OIL / RECENZJA

Ostatnio wszędzie czytam tylko o lakierach hybrydowych, a gdzie drogie panie pielęgnacja? Gdzie ładne skórki?, Silne naturalne paznokci...

Ostatnio wszędzie czytam tylko o lakierach hybrydowych, a gdzie drogie panie pielęgnacja? Gdzie ładne skórki?, Silne naturalne paznokcie, czy zadbane dłonie? Mam wrażenie, że pewne rzeczy zeszły ostatnio na drugi plan i własnie ja mam zamiar Wam o nich przypomnieć!
HEROME CUTICLE REMOVER
pojemność: 10ml
cena rekomendowana 49,90 zł /cena promocyjna na bodyland.pl 37,40/

OPIS PRODUCENTA: Błyskawiczny preparat do usuwania skórek, które hamują właściwy i zdrowy wzrost paznokci. Zmiękcza skórki i rozpuszcza martwy naskórek w bardzo delikatny sposób tylko w ciągu 3 minut.

SPOSÓB UŻYCIA: Nanieść płyn na skórki i odczekać 3 minuty. Następnie usunąć skórki i umyć ręce.


MOJA OPINIA: Płyn do usuwania skórek od HEROME zamknięty jest w charakterystycznym dla marki opakowaniu; eleganckim i poręcznym. Pędzelek jest długi, wąski, o okrągłym kształcie; dokładnie dociera we wszystkie załamania, nabiera potrzebną ilość produktu, aby nie ściekał. Płyn jest bezwonny. Produkt jest wydajny, już niewielka ilość płynu zmiękcza  skórki, gdy zacznie zasychać to znak, że skórki są gotowe do usunięcia. Oczywiście sam nie powoduje, że znikną, ale po zastosowaniu dużo łatwiej je usunąć wycinając, lub odsunąć specjalnym patyczkiem, czy radełkiem. Płyn znacznie to ułatwia, sprawia, ze skórki miękną; łatwiej je ułożyć, po wycięciu wyglądają znacznie lepiej, niż bez nałożonego uprzednio produktu. Na miękkich skórkach, po prostu lepiej się pracuje, trudniej o błąd, czy ranę. HEROME CUTICLE REMOVER skutecznie zmiękcza skórki, dzięki czmu możemy być bardziej precyzyjne i dokładne. 


HEROME NOURISHING NAIL OIL
pojemność: 10ml
cena rekomendowana 52,00 zł /cena promocyjna na bodyland.pl 39,00/

OPIS PRODUCENTA: Delikatny olejek do pielęgnacji paznokci i skórek. Idealny produkt do przywrócenia równowagi paznokciom słabym, łamliwym i rozdwajającym się oraz zmiękczający skórki wokół paznokci. Zawiera niezastąpione w pielęgnacji dłoni olejki migdałowy i cytrynowy oraz witaminy E i F. Olejek ten jest idealny do stosowania z 14 dniową kuracją do wzmacniania paznokci Herome Nail Hardener Strong lub Extra Strong.

SPOSÓB UŻYCIA: Wmasować delikatnie w paznokcie i skórki. Po całkowitym wchłonięciu można pomalować paznokcie lakierem lub odżywką.

MOJA OPINIA: Olejki do skórek to dla mnie nie nowość, stosowałam już kilka podobnych produktów, wiec mam do czego się odnieść; jednak pierwszy raz spotkałam się z produktem sprawdzającym się zarówno na skórkach, jak i paznokciach. NOURISHING NAIL OIL charakteryzuje bardzo wygodny aplikator, jest dużo lepszym rozwiązaniem niż pędzelek, który zwykle nabiera i rozmazuje zbyt wiele produktu. Tu mam wygodną pacynkę, trochę przypominającą aplikator do cieni. Jest sztywny, nie wygina się, futerko którym obłożony jest aplikator jest krótkie, nie wypada, nie zostaje na skórkach i  dzięki skośnemu ścięciu możemy być bardzo precyzyjne. Opakowanie charakterystyczne dla produktów HEROME, szklany słoiczek i plastikowa końcówka, strzelicie wyciągnięta w górę; eleganckie i wygodne. Jest to produkt naprawdę bardzo silnie nawilżający i natłuszczający, skórki dzięki regularnemu stosowaniu stają się miękkie, nawilżone, przez co nie odstają brzydko nawet, gdy odrasta nam coś co przypadkiem zostało źle przycięte. Paznokcie za to pięknie się błyszczą. Produkt jest bardzo wydajny, wystarczy go naprawdę odrobinę, aby był skuteczny. Warto odsączać o ścianki aplikator, by nie marnować niepotrzebnie zbyt dużej ilości kosmetyku. Ma delikatny cytrynowy zapach. Stosowałam go w zestawie z odżywką HEROME NAIL HARDENER STRONG oraz HEROME CUTICLE REMOVER.PODSUMOWANIE
Oto i święty płyn do usuwania skórek i równie dobry olejek pielęgnujący skórki i paznokcie w zestawie z odżywką NAIL HARDENER STRONG, o której pisałam /TUTAJ/ tworzą trio nie do pokonania. HEROME TO NAPRAWDĘ EKSPERT W DZIADZIENIE PIELĘGNACJI PAZNOKCI. Płyn świetnie zmiękcza i pomaga usuwać skórki o wiele łatwiej, niż bez płynu. Olejek genialnie natłuszcza i pielęgnuje. Jeśli jeszcze nie miałyście okazji sprawdzić na własnych paznokciach dobrodziejstwa produktów HEROME, to macie sporo do nadrobienia! Przecież nie samą hybrydą człowiek żyje :)

A JAKIE SĄ WASZE ULUBIONE PRODUKTY DO PIELĘGNACJI PAZNOKCI?

PODOBNE POSTY

0 komentarze

@weemini